EN PL
Facebook

Fotobudka Kraków - wynajem

Chcesz urządzić imprezę, która zostanie zapamiętana na długo? Z nami to nic trudnego! Niezależnie od tego, czy masz zamiar zorganizować wesele, urodziny, studniówkę, wydarzenie firmowe czy wziąć udział w targach, na których będziesz reklamować swą markę, mamy dla Ciebie tę samą radę. Fotobudka na wynajem – mobilne studio fotograficzne, dzięki któremu goście nie będą się nudzić ani przez chwilę!

Sprzedaż lub wynajem fotobudek

Foto4Fun daje Ci możliwość kupna bądź wynajmu fotobudki na określony czas. Z myślą o różnych klientach umożliwiamy wypożyczenie krótko- (na kilka godzin, idealne dla organizatorów eventów) oraz długoterminowe (dobre rozwiązanie dla centr handlowych i kin, które chciałyby ustawić budkę w obiekcie). Nasze usługi świadczymy na terenie Krakowa, swoim zasięgiem obejmując dzielnice: Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki i inne.

Nasze niespodzianki

Każdorazowo staramy się, aby nasi klienci i ich goście byli zachwyceni możliwościami jakie daje fotobudka. Zawsze wraz ze sprzętem dostarczamy kosz kostiumów i akcesoriów (wśród nich znajdują się między innymi kolorowe peruki, okulary, sztuczne wąsy i inne), z których można korzystać, aby urozmaicić sesje zdjęciowe. Oprócz tego możemy zaoferować obsługę asystenta, który wytłumaczy gościom, co należy zrobić, by rozpocząć zabawę. Jest to bardzo proste, ale np. na weselach, na których bawią się także osoby starsze, nie będące na bieżąco z technologią, pomoc może znacznie usprawnić proces fotografowania. Oczywiście wszystkie wykonane fotografie są od razu drukowane i wręczane ich bohaterom. W końcu to właśnie między innymi w tym tkwi magia fotobudek, że błyskawicznie możemy obejrzeć nasze zdjęcia - a i jakość zdjęć zaskoczy każdego! Istnieje możliwość udostępnienia ich na Facebooku bezpośrednio ze studia!

To nie koniec niespodzianek, jest jeszcze jedna atrakcja, jaką oferuje fotobudka, o której chcielibyśmy wspomnieć, a mianowicie Księga Gości. To album, do którego uczestnicy zabawy mogą wkleić zrobione w fotobudce zdjęcia, dodać kilka słów od siebie i udekorować stronę za pomocą pisaków i nalepek. Gotowa księga zostanie wręczona organizatorowi. Z całą pewnością będzie to dla niego wspaniała nagroda za trud włożony w urządzenie tak cudownego i bogatego w niespodzianki wydarzenia.

Fotobudka Kraków - impreza o jakiej nie śnili Twoi goście

Zaskocz gości na swojej imprezie, wynajmując fotobudkę w Krakowie. Jako producent fotobudek możemy zagwarantować, że dostarczone urządzenia będą estetyczne, schludne oraz sprawne technicznie, a powstałe zdjęcia zaskoczą doskonałą jakością.
 

 

Zaufali nam: