EN PL
Facebook

Stacja do ładowania telefonów i smartfonów - wynajem

Zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej usługi – PowerBox to stacja do ładowania telefonów na wynajem, która sprawdza się podczas wszelkiego rodzaju imprez, eventów, koncertów, szkoleń i konferencji. Jest to mobilne i zajmujące niewiele miejsca urządzenie, które pozwala uczestnikom wydarzenia szybko i bezpiecznie naładować każdy rodzaj smartfona. Wynajęcie PowerBox pozwoli Ci zaspokoić potrzeby gości, którzy podczas różnych eventów często szukają możliwości podładowania swojego telefonu. 

Ten nowoczesny sprzęt może spełniać wiele funkcji, ponieważ można go także wykorzystać jako nośnik reklamy lub ciekawą formę prezentowania różnych informacji. Stację można obrandować np. nazwą lub logo sponsora, a także wyświetlać na jej ekranie różnorakie materiały i spoty reklamowe, których oglądanie umili gościom czas oczekiwania na naładowanie baterii. 

Stacja do ładowania telefonów – praktyczny gadżet na każdej imprezie

Większość uczestników eventów zabiera ze sobą telefon, którego bateria lubi w najmniej spodziewanym momencie się rozładować. Brak możliwości podładowania sprzętu na miejscu jest częstym powodem opuszczenia imprezy przed czasem. Na uniknięciu takich sytuacji powinno więc zależeć wszystkim organizatorom konferencji, szkoleń, czy innych wydarzeń skupiających większą liczbę osób. Rozwiązaniem tego problemu są stacje ładowania smartfonów, takie jak PowerBox, których wynajem proponuje nasza firma. 

To urządzenia o nowoczesnym i estetycznym wyglądzie, które mają formę kompaktowej kolumny podłączanej do sieci elektrycznej. Choć nie zajmują dużo miejsca i można je łatwo wkomponować w każdą przestrzeń, są doskonale widoczne dla gości. Wystarczy do nich podejść i podłączyć swój telefon, by w krótkim czasie naładować baterię do określonego poziomu. Urządzenie wyposażone jest w kable pasujące do wszystkich występujących na rynku smartfonów. Obsługa ładowania jest intuicyjnie prosta, dlatego każdy uczestnik imprezy poradzi sobie z nią samodzielnie. 

Nowoczesny nośnik reklamy podczas imprez - stacja ładująca telefony

Zapewnienie uczestnikom eventu możliwości wygodnego ładowania komórek to tylko jedna z korzyści wynajmu stacji PowerBox. Urządzenie może bowiem jednocześnie pełnić funkcję nośnika reklamy. Ponieważ jest to widoczny z daleka element wyposażenia, warto go obrandować nazwą sponsora wydarzenia, firmy organizującej spotkanie czy inną marką powiązaną z imprezą. 

Z kolei wbudowany w stację wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości można wykorzystać do prezentowania reklam i informacji osobom, które akurat ładują swoje telefony. Ekran znajduje się na wysokości twarzy dorosłego człowieka, dlatego przykuwa wzrok i zachęca do zapoznania się z wyświetlanymi materiałami. W zależności od charakteru imprezy, mogą być to spoty promocyjne, prezentacje produktów lub usług, informacje dotyczące eventu lub osób biorących w nim udział itp. 

Na Twojej imprezie również może stanąć mobilna stacja do ładowania telefonów - wynajem tego urządzenia na atrakcyjnych warunkach proponujemy klientom w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!

Poszukujesz mobilnych stacji ładowania telefonów na   swoje wydarzenie napisz do nas info@powerbox24.pl
www.powerbox24.pl

 

Zaufali nam: