EN PL
Facebook

Nasza najnowsza usługa to mobilne stacje ładowania smartfonów PowerBox do wynajęci na imprezy, koncerty, konferencje, eventy.

 

Przez lata zbudowaliśmy duży portfel klientów eventowych  obsługując setki wydarzeń. Na wielu imprezach spotykaliśmy się z osobami szukającymi możliwości podpięcia się do kontaktu i naładowania swojego telefonu.

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym potrzebom  i  wprowadzić nową  usługę dla naszych Klientów: wynajem mobilnych stacji ładowania telefonów.NOWOCZESNA REKLAMA

 

Nasze stacje są świetnym narzędziem marketingu i kreatywnego brandingu marki. Posiadają bardzo praktyczne zastosowanie, jednocześnie dając możliwość zareklamowania sponsora.

PowerBoxy mogą być w całości obrendowane, a dodatkowo wyposażone są w duże ekrany, do  wyświetlania spotów reklamowych, materiałów promocyjnych, itp.

 


                                                                                         PROSTA OBSŁUGA
 

Zapewniamy najwyższą jakość usługi na rynku. Nasze stacje ładowania smartfonów zostały zaprojektowane, tak aby zapewnić przyjazne i zarazem bezpieczne warunki ładowania telefonów na evencie.Wszyscy dzisiaj zabierają  na imprezy swoje telefony, wyjdź na przeciw oczekiwaniom twoich  Gości i zaoferuj im możliwość szybkiego i bezpiecznego naładowania swojego smartfona, przy okazji reklamując swoją markę.


 

MOŻEMY NAŁADOWAĆ KAŻDEGO SMARTFONA!

W naszych stacjach mogą być ładowane wszystkie nowoczesne smartfony. Każde urządzenie jest wyposażone w kable pasujące do aktualnie występujących na rynku telefonów.

 

                        Poszukujesz mobilnych stacji ładowania telefonów na   swoje wydarzenie napisz do nas info@powerbox24.pl
                                                                                     www.powerbox24.pl

 


 

Zaufali nam:

Foto4Fun
ul. Stawowa 4 lok. 12a 41-200 Sosnowiec

Obszar działania:
Śląsk (Katowice, Gliwice, Częstochowa), Kraków, Warszawa