EN PL
Facebook
1
5
6
3
2
4
Nie masz pomysłu jak rozkręcić imprezę?
Fotokabina jest tym czego szukasz!!!

Witamy Was w nowej odsłonie

Fotobudka to nowoczesny gadżet na każdą imprezę.
Wynajmij na ślub lub event firmowy!

Czym jest fotobudka?

Mobilna kabina fotograficzna, zawierająca w sobie wszystkie niezbędne do wykonania i wydruku zdjęć urządzenia - aparat, komputer oraz drukarkę. Urządzenie tworzy fotografie na wybranym tle, dlatego każda fotografia może być unikalna i nawiązywać do specyfiki wydarzenia czy imprezy, na której jest wykonywania.


Montaż i obsługa fotokabiny

Urządzenie zostaje przywiezione na wybrane miejsce w terminie uprzednio zarezerwowanym - czas montażu fotobudki nie jest wliczany w cenę jej wynajmu. Po uruchomieniu fotobudka może wykonywać pierwsze fotografie. Na miejscu obecny jest asystent, który służy pomocą podczas obsługi urządzenia i pilnuje, aby wszystko działało sprawnie i bez zastrzeżeń. Dzięki nowoczesnym możliwościom, goście mogą wybrać kolor tła, ramkę lub ewentualne logo i napis, które umieszczone zostaną na wydrukowanych zdjęciach. Aparat wykonuje określoną uprzednio ilość zdjęć w odstępach kilkusekundowych - spontaniczna zabawa i śmiech są jak najbardziej mile widziane, by zdjęcia były naturalne i pełne radości.


Dla kogo wynajem fotobudki będzie dobrym pomysłem?

Oferujemy wynajem lub sprzedaż fotobudek, które stanowią doskonałe urozmaicenie każdej uroczystości. Impreza, na której pojawia się fotobudka zyskuje unikalności i staje się oryginalnym przeżyciem. Fotobudka, podobnie jak tożsame jej gifbudka i videobudka stają się coraz bardziej popularne i cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Sprawdzają się w wielu rozmaitych sytuacjach – to trafne rozwiązanie na wesele, bankiet czy firmową imprezę integracyjną. Z naszą fotobudką każdy event zyska zabawnej atmosfery i śmiechu, co przyczyni się do miłego wspominania udziału w imprezie.


Obsługujemy:

 • Wszelkie imprezy okolicznościowe – śluby, urodziny, imieniny, komunie
 • Imprezy sylwestrowe
 • Wesela
 • Bankiety firmowe
 • Konferencje i szkolenia
 • Wieczory Kawalerskie i Panieńskie
 • Pikniki i festyny
 • Imprezy integracyjne
 • Uroczystości organizowane przez urzędy
 • Rocznice
 • Rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego, w tym rozdanie świadectw
 • Obozy młodzieżowe


Na wydarzenie możemy również zabrać naszą stację do ładowania telefonów i smartfonów.


Przydatne informacje – aspekty techniczne

W celu skutecznego rozstawienia i zamontowania fotobudki, niezbędne jest zapewnienie odpowiednich warunków przestrzennych oraz technicznych. Należy zapewnić miejsce o orientacyjnych wymiarach 3mx3m oraz możliwość podłączenia zasilania o mocy 230V. Dodatkowo – jeśli impreza ma odbywać się w plenerze, konieczna jest ochrona przed warunkami atmosferycznymi.

Każda fotobudka wykona dla Państwa nieograniczoną ilość zdjęć – w określonym czasie wynajmu można wykonać dowolną liczbę fotografii. Są one drukowane w około 15 sekund.

Wraz z fotobudką udostępniamy gadżety, których celem jest uatrakcyjnienie wykonywanych fotografii – peruki, maski, okulary, kapelusze i wiele innych akcesoriów, urozmaicających zabawę.

Specjalnie dla firm oferujemy możliwość umieszczenia na fotografiach logo lub krótkiej notki czy informacji.

Możliwe jest wybranie tła, na którym wykonywane będą fotografie – może to być tło, nawiązujące do specyfiki czy charakteru imprezy lub dowolne, wybrane przez Państwa pod względem kolorystycznym i wzorniczym.


Cena wynajmu fotobudki – tylko u nas korzystna oferta !

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – zapewniamy satysfakcję i super zabawę podczas każdej imprezy. Obsługujemy następujące lokalizacje:

FAQs

Jak zarezerwować fotobudkę?

Chcąc uzyskać wyłączność na fotobudkę w wybranym terminie, należy ją zarezerwować poprzez podpisanie umowy oraz wpłacenie zaliczki – jest ona ustalana jako procent od całości kwoty. Reszta należnej sumy może zostać opłacona po zakończeniu imprezy. Wynajem fotobudki w naszej firmie odbywa się tanio i z satysfakcją klienta. Cena ustalana jest przed podpisaniem umowy.


Jakie są wymagania przestrzenne i techniczne, umożliwiające rozstawienie fotobudki?

Chcąc skorzystać z możliwości fotobudki, niezbędne jest zapewnienie wolnego miejsca o wymiarach 3m x 4m. Należy także zapewnić możliwość podpięcia urządzenia do prądu o mocy 230 V. Jeśli impreza odbywa się w plenerze, na otwartej przestrzeni wtedy koniecznie trzeba zadbać o zadaszenie dla fotobudki.


Czy ilość zdjęć jest ograniczona?

Nie, zdjęcia są drukowane bez limitu. Przez cały czas, na który fotobudka została wynajęta można wykonywać zdjęcia.


Czy fotobudka drukuje zdjęcia na miejscu?

Tak, zdjęcie drukuje się od razu po jego wykonaniu. Fotobudki w ciągu dwudziestu sekund drukują zdjęcia – może to być kilka zdjęć umieszczonych na dwóch paskach lub jedno zdjęcie, w zależności od preferencji użytkownika.


Czy istnieje możliwość uzyskania wykonanych zdjęć na nośniku danych lub w formie elektronicznej?

Zapewniamy możliwość przerzucenia zdjęć na pendrive lub płytę CD, którą otrzymacie Państwo natychmiast po zakończeniu imprezy. Możliwe jest również przesłanie fotografii z fotobudki drogą mailową, na wskazany przez Państwa adres.


Czy fotobudka wymaga osoby do jej obsługi?

Tak, przez cały czas nasz asystent jest obecny na miejscu. Zapewnia pomoc techniczną i wsparcie merytoryczne, służy pomocą w razie trudności i problemów – krótko mówiąc – pilnuje prawidłowego funkcjonowania fotobudki i dba o komfort jej użytkowania.


Czy można spersonalizować wydruk?

Tak, wystarczy przesłać do nas logo, monogram lub dowolny tekst, a my go umieścimy na zdjęciach.


Czy fotobudka może działać z opcją green screen i na czym to polega?

Tak, green screen to opcja polegająca na wykonywaniu zdjęć na specjalnym zielonym tle, a następnie wycinaniu postaci i wklejaniu ich na inne tło.


Czy mogę wybrać tło, na którym będą wykonywane zdjęcia?

Istnieje możliwość wyboru tła, które będzie najbardziej odpowiadało charakterowi imprezy czy uroczystości – dostępne są różnorodne wersje kolorystyczne i wzornicze. Można wybrać idealne tło na wesele, jak również na każdy inny event o przeróżnej specyfice. Wszystkie dostępne tła można znaleźć na naszym Facebook’u: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.879323562133958.1073741853.352045168195136&type=3


Czy istnieją dodatkowe opłaty, które trzeba pokryć – za dojazd lub rozstawienie fotobudki?

Jeśli lokalizacja planowanej imprezy mieści się w promieniu ustalonym jako obszar darmowej dostawy, wtedy dodatkowa opłata za dojazd nie jest pobierana. Klient płaci wyłącznie za czas rzeczywistego użytkowania fotobudki – rozstawienie i demontaż odbywają się za darmo, poza wyznaczonymi godzinami wynajmu.

They trust us: