EN PL
Facebook

Fotobudka Gliwice - wynajem

I nie tylko wesele, bo fotobudki Foto4Fun sprawdzą się na wszelkich imprezach – urządzanych z rozmachem urodzinach, studniówkach, wydarzeniach firmowych, czy targach, na których marka zamierza się promować. Bez względu na charakter eventu, mobilne studio fotograficzne z całą pewnością zapewni uczestnikom dobrą zabawę!

Fotobudka na wesele

Jako producent fotobudek chcemy zaoferować sprzedaż oraz możliwość krótko- bądź długoterminowego wynajmu fotobudek na wesele w bardzo korzystnych cenach. Nasza firma świadczy usługi na terenie całego Śląska, w tym w szczególności w Gliwicach. Możemy zaoferować budki mobilne, idealne np. na wesela, a także stacjonarne, nadające się do umieszczenia w galeriach handlowych (jedna z nich znajduje się w centrum handlowym Forum Gliwice) lub kinach na dłuższy okres czasu. W budkach można wykonywać zabawne sesje zdjęciowe, ale również zdjęcia do dokumentów w bardzo niskiej cenie – 9 zł!

To nie wszystko!

Wraz z fotobudką nasz klient otrzyma kosz zabawnych kostiumów i akcesoriów, które mogą być wykorzystywane w trakcie wykonywania sesji zdjęciowej. Służymy także obsługą asystenta na czas użytkowania urządzenia. Po zrobieniu zdjęć są one od razu drukowane i wręczane bohaterom. Dodatkowo istnieje możliwość udostępnienia ich na swoim profilu na Facebooku bezpośrednio z budki!

Mamy też niespodziankę dla organizatorów wydarzenia, na którym stanęła nasza fotobudka Foto4Fun – darmową Księgę Gości, którą goście będą mogli uzupełnić swoimi wpisami. W zależności od charakteru eventu z pewnością znajdą się w niej życzenia, podziękowania za dobrą zabawę lub opinie na temat produktów marki. Do albumu dołączone zostanę wszelkie materiały niezbędne do tego, by estetycznie uzupełnić każdą ze stron – kolorowe pisaki, nalepki, nożyczki, klej i wiele więcej.

Nowość! Gifbudka

Osoby, które kiedykolwiek miały szansę korzystać z fotobudki, z całą pewnością ucieszą się na wieść, że klasyczne automaty fotograficzne doczekały się konkurentki. Gifbudka to urządzenie, które nie tylko wykona fantastyczne zdjęcia, ale również umożliwi stworzenie z nich zabawnej animacji. Ruchomy obrazek można udostępnić bliskim, przesłać na pocztę elektroniczną lub po prostu zachować na pamiątkę.

Galeria cyfrowa

Aby ułatwić uczestnikom wydarzenia dostęp do wszystkich zdjęć, jakie zostały wykonane w trakcie zabawy, tworzymy cyfrową galerię. Organizator otrzyma wskazówki, jak do niej dotrzeć, a następnie przekaże swoim gościom.

Nie tylko Gliwice

Swoje usługi wykonujemy również w innych miejscowościach. Sprawdź czy działamy w Twoim mieście!

Zaufali nam: