EN PL
Facebook

Fotobudka Opole - wynajem

Czym są fotobudki? Pewnie wielu z Was miało z nimi do czynienia na którymś z wydarzeń, w którym uczestniczyliście bądź w centrum handlowym czy kinie. Tak, fotobudki, których nazwa została wzięta od angielskiego słowa photobooth, w ostatnim czasie robią w Polsce prawdziwie zawrotną karierę. Nie bez powodu! Jeśli kiedykolwiek trafiliście za magiczną kurtynkę fotobudki, na pewno wiecie, dlaczego samoobsługowe studia fotograficzne cieszą się taką popularnością.

Photobooth czyli the short story – krótka historia złożona z kilku fotografii wykonanych w krótkich odstępach czasu. Wystarczy chwila, by zrobić i wydrukować zdjęcia. Można zabrać je ze sobą do domu bądź schować na pamiątkę np. do portfela. Powstające w fotobudkach zdjęcia mogą mieć różny charakter – zabawny, z wykorzystaniem śmiesznych akcesoriów bądź też formalny – te drugie doskonale nadadzą się do dokumentów.

Made in Poland – sprzedaż fotobudek

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z naszych usług, musisz wiedzieć, że wkładamy w naszą działalność całe serce. Zawsze staramy się, aby nasi klienci oraz uczestnicy organizowanych wydarzeń byli zadowoleni z tego, co zostało im zaoferowane. Nasze budki są solidnie wykonanymi w Polsce automatami. Nie są one sprowadzane z zagranicy, chociaż to z Ameryki przybyła do nas moda na mobilne automaty fotograficzne. Pierwsze z nich były użytkowane w Nowym Jorku w latach 20. XX wieku, ale ich popularność nie zmalała do dziś. To dzięki radości, którą dostarcza samodzielne fotografowanie się i możliwość druku zdjęć od ręki. Foto4Fun podejmuje współpracę z doświadczonymi, zaufanymi rzemieślnikami, którzy tworzą dla nas fotobudki, videobudki oraz gifbudki. W budkach znajduje się dobry, markowy sprzęt fotograficzny i drukarka, dzięki którym możemy zaoferować doskonałą jakość zdjęć. Produkty Foto4Fun dostępne są w bardzo korzystnych cenach!

Działamy na terenie Śląska i Opola

Jesteśmy czołowym producentem oraz wypożyczalnią fotobudek na terenie całego Śląska, Opola, a także kilkunastu innych miast w Polsce. Posiadamy estetycznie wykonane kabiny w różnych kolorach z podświetleniem LED, w których czeka na Was fantastyczna zabawa! Budki sprawdzą się na imprezach, ale mogą także zostać umieszczone na dłuższy czas w galeriach handlowych czy kinach. Możemy zaoferować tani wynajem fotobudek w Opolu.

Gdzie nas spotkasz?

Obecnie z naszych budek możesz skorzystać:

CH Karolinka Wrocławska 152/154, 45-837 Opole

 

Zaufali nam: