EN PL
Facebook

Fotobudka Warszawa - wynajem

Poszukując sposobu na rozkręcenie imprezy, urozmaicenie uroczystości lub innego spotkania towarzyskiego czy firmowego, warto zainteresować się unikalną propozycją, jaką stanowią fotobudki. Dzięki nim można w kilka sekund uzyskać zabawne fotografie, które staną się pamiątką z udziału w evencie. Urządzenia te spotykane są często w większych galeriach i centrach handlowych, jak również w kinach i innych miejscach publicznych. Ich fenomen przywędrował do naszego kraju z Ameryki, gdzie powstawały pierwsze tego typu kabiny fotograficzne. Współcześni producenci fotobudek bazują więc na projekcie, który powstał w XX wieku i szybko zyskał sporą popularność. Jak widać, specyfika fotobudek kusi swoją atrakcyjnością do dziś – zwłaszcza, że często są do nich dołączane zabawne rekwizyty oraz gadżety. Dzięki nim zdjęcia zyskują oryginalności i stają się świetną pamiątką z ważnych wydarzeń.

Impreza weselna

Cennik wynajmu fotokabiny

Propozycja wynajmu fotobudki w Warszawie jest zdecydowanie korzystna pod względem ceny – tanio można bowiem uzyskać dostęp do korzystania z kabiny fotograficznej na planowanym wydarzeniu. Możliwe jest udostępnienie urządzenia na kilka godzin, a koszt takiego przedsięwzięcia mieści się w granicach 2000 złotych. Dokładne koszty konieczne do pokrycia uzależnione są od lokalizacji, gdyż do ceny doliczamy koszty transportu, jak również od czasu, w jakim użytkowana będzie kabina. Zapraszamy również do skorzystania z naszych urządzeń, które znajdują się w wielu lokalizacjach stolicy. Nasza fotobudka w Warszawie zagwarantuje Państwu super zabawę, bez względu na okoliczności.

Sprzedaż fotobudek

Nasze mobilne kabiny fotograficzne są tanie i w pełni sprawne, dlatego zachęcamy do skorzystania z prezentowanej oferty. Systematycznie uzupełniamy funkcjonalność tych urządzeń, by stale zaskakiwały i były bezustannie atrakcyjne. Udostępniamy możliwość sprzedaży oraz wynajmu fotobudek na wesele, dlatego każdy z naszych klientów może wybrać opcję współpracy, która najbardziej mu odpowiada. Producent polskich fotokabin gwarantuje wysoką jakość i niezawodność oferowanych urządzeń. Posiadamy w swoim asortymencie nie tylko znane i powszechnie dostępne fotobudki, lecz także nowoczesne i oryginalne gifbudki oraz videobudki. Nasze urządzenia spotkać można w wielu lokalizacjach – Warszawa obfituje w miejsca publiczne, w których ustawione zostały nasze fotokabiny. Zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość wydruku zrobionych w budce zdjęć – są one dostępne w kilkanaście sekund i stają się świetną pamiątką dla każdego.

Obszar działalności na terenie Warszawy

Działamy na terenie wszystkich dzielnic Warszawy, w tym:

 • Białołęki,
 • Targówka,
 • Pragi,
 • Żoliborza,
 • Woli,
 • Śródmieścia,
 • Ochoty,
 • Mokotowa,
 • Bielan,
 • Bemowa,
 • Ursynowa,
 • Wielanowa.

Gdzie znajdziesz naszą fotobudkę?

Nasze fotobudki odnaleźć można w różnych dzielnicach stolicy. Zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnością naszych urządzeń – za przykład może posłużyć fotokabina, umieszczona w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Z łatwością odnajdziecie ją Państwo na mapie miasta, gdyż lokalizacja ta jest bardzo charakterystyczna i rozpoznawalna. Poniżej podajemy dokładny adres.

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie
Plac Defilad 1, 00 – 901 Warszawa

Zachęcamy do osobistego zweryfikowania możliwości naszej fotobudki, stojącej w Pałacu Kultury i Nauki. Wstępnych obserwacji mogą Państwo dokonać w naszej galerii – dostępne są tam zdjęcia całego urządzenia, jak również przykładowe fotografie, zrobione w tej fotokabinie. To ciekawy sposób na unikalne zdjęcia.

Jak zrobić zdjęcie w fotobudce krok po kroku?

Przed przystąpieniem do osobistej sesji fotograficznej w naszej kabinie, warto przygotować się i zaplanować wykonywane zdjęcia. Umożliwi to osiągnięcie spójności w kolejno następujących zdjęciach i zapewni świetny rezultat.

Krok 1 – Zaplanowanie orientacyjnego scenariusza

Ten wstępny etap obejmuje określenie typu planowanych fotografii – czy będą one indywidualne, w parach cz grupowe, jakie ewentualne rekwizyty będą wykorzystywane oraz jakie pozycje i miny powinny się na nich pojawić. Celem tego planu nie jest ograniczenie spontaniczności i radości z zabawy, jednak warto zastanowić się nad wspomnianymi kwestiami – w przeciwnym razie może okazać się, że wykonane zdjęcia pozbawione będą zabawy i niewiele będą różnić się od siebie.

Krok 2 – Wybranie konkretnych rekwizytów, adekwatnych do założonego planu

Po wstępnym ustaleniu specyfiki planowanych zdjęć, warto dobrać kilka rekwizytów, które zostaną wykorzystane podczas sesji w budce. Zazwyczaj można skorzystać z bogatego wyboru akcesoriów i gadżetów, gdyż są one dostarczane wraz z wynajmowaną fotobudką.

Krok 3 – Zapoznanie z dostępnymi funkcjonalnościami fotobudki

Po wejściu do kabiny warto sprawdzić, jakie możliwości oferuje ona w zakresie modyfikacji tła, układu fotografii oraz ich rozmiaru i sposobu wydruku. Również w obszarze kolorów można poeksperymentować, wybierając najbardziej odpowiadającą opcję. Na koniec można dodać ewentualne logo lub krótki napis pod zdjęciem.

Krok 4 – Zabawa w fotobudce

Aparat w kabinie tworzy fotografie w odstępach kilkusekundowych – jest to optymalny czas, pozwalający na szybką zmianę rekwizytów i pozycji, jednak gwarantujący jednocześnie naturalne i spontaniczne zdjęcia. Warto dać się ponieść zabawie i ukazać radość oraz maksymalnie pozytywne emocje, robiąc śmieszne miny i przybierając zabawne pozycje.

Krok 5 – Wydruk zdjęć

Po wykonanej sesji należy poczekać kilkadziesiąt sekund na wydruk fotografii – każdy otrzyma je w zamówionej formie, z uwzględnieniem uprzednio wybranych opcji. Dodatkowo – zdjęcia zostaną również przesłane na podane adresy mailowe, stając się świetną pamiątką dla każdego.

Warto choć raz skorzystać z możliwości, jakie oferuje mobilna kabina fotograficzna – świetna zabawa uwieczniona na zdjęciach to miłe wydarzenie, nasycone zabawą, radością i optymizmem.

Zaufali nam: