EN PL
Facebook

Fotobudka Katowice - wynajem

Jeżeli szukasz sposobu na urozmaicenie organizowanego wydarzenia, na pewno powinieneś zwrócić uwagę na bardzo modne w ostatnim czasie fotobudki, które będą w stanie zagwarantować gościom niezwykłą zabawę w trakcie wykonywania własnych mini sesji zdjęć. Jako producent stanowimy też wiodącą na terenie nie tylko Katowic, ale też i całego Śląska wypożyczalnię urządzeń tego rodzaju (w naszej ofercie znajdują się także videobudki i gifbudki). Umożliwiamy krótko- (od kilku godzin) oraz długoterminowy wynajem fotobudek, a także zajmujemy się ich sprzedażą w bardzo korzystnych cenach.

Na wesele, imprezy firmowe i nie tylko

Mamy liczne dowody na to, że impreza, na której znajduje się fotobudka Foto4Fun po prostu nie może się nie udać. Są nimi przede wszystkim setki zadowolonych klientów, którzy mieli szansę skorzystać z naszych budek na różnych wydarzeniach. Fotobudka sprawdzi się dosłownie wszędzie – na weselach, urodzinach, studniówkach i innych uroczystościach szkolnych, na imprezach i piknikach firmowych, eventach, na których prowadzona będzie kampania reklamowa marki oraz wielu innych.

Atrakcyjna cena wynajmu

Możesz mieć stuprocentową pewność, że umieszczenie budki na Twojej imprezie okaże się absolutnym hitem, a automat cały czas będzie w użyciu! Jesteśmy nie tylko sprzedawcą, ale także producentem fotobudek, dlatego doskonale wiemy, o czym mowa. Wiemy też, co zrobić, by zabawa w fotografowanie okazała się jeszcze fajniejsza! Oprócz samego urządzenia goście będą mieli zapewnione także unikalne grafiki, na tle których będą mogli ustawiać się samemu lub w towarzystwie innych uczestników wydarzenia. Oprócz tego zadbamy o fantastyczne, zabawne akcesoria – kolorowe peruki, okulary, sztuczne wąsy i inne. Często obok fotobudki znajduje się także album, tak zwana Księga Gości, którą chętni mogą dowolnie uzupełnić za pomocą przygotowanych przez nas materiałów. Na koniec zostanie ona wręczona organizatorowi.

 

Gdzie skorzystać z budek?

Jeśli masz ochotę sprawdzić, czy fotobudka to zabawa dla Ciebie, tu możesz skorzystać z naszych automatów:
 

DH SupersamKatowice, ul. Piotra Skargi 6P44Katowice, ul. Gliwicka 44


Zaufali nam: