EN PL
Facebook

Fotobudka Częstochowa - wynajem

Urządzasz imprezę w Częstochowie i chcesz, żeby była ona absolutnie niepowtarzalna? Wiemy, co możesz zrobić, żeby zaskoczyć gości – zaproponować im zabawę w fotobudce. Foto4Fun oferuje tani wynajem fotobudek w Częstochowie krótko- oraz długoterminowy, w zależności od tego, czy budka ma być tylko dodatkową atrakcją na Twojej imprezie, czy też chciałbyś umieścić automat na stałe w centrum handlowym czy też w kinie. Ale wróćmy do eventu, który masz zamiar zorganizować – jako producent fotobudek i ich sprzedawca GWARANTUJEMY, że zrobią one furorę na weselu, urodzinach, studniówce, pikniku firmowym i na każdym innym wydarzeniu, na którym liczy się dobra zabawa!

Dlaczego fotobudki są tak popularne?

Czy zdarzyło Ci się korzystać z fotobudki? Jeśli tak, nie musisz zastanawiać się nad odpowiedzią, bo wiesz, ile radości może wywołać sesja zdjęciowa w kabinie i możliwość otrzymania wydrukowanych fotografii niemal od razu. Jeśli nie miałeś szansy sfotografować się w budce, masz czego żałować i… koniecznie powinieneś to nadrobić! Fotobudka to samoobsługowe studio fotograficzne, w którym można samodzielnie wykonać serię kilku zdjęć. W gifbudce mogą one dodatkowo zostać złączone w gif, krótką animację możliwą do udostępnienia na Facebooku bezpośrednio z budki bądź przesłania na pocztę elektroniczną. Takie pamiątki z imprez cieszą długo po zakończeniu zabawy, dlatego warto zadbać o to, by każdy z gości miał możliwość skorzystania z fotokabiny.

Z obsługą mobilnego studia fotograficznego na pewno poradzi sobie każdy. By rozpocząć niepowtarzalną zabawę, wystarczy nacisnąć „START” na dużym ekranie dotykowym. Fotografie zostaną automatycznie wydrukowane na paskach z dobrej jakości papieru. Użytkownicy będą mogli zachować je dla siebie albo uszczęśliwić organizatora, wklejając swoją sesję do Księgi Gości, czyli albumu, który zostanie mu wręczony po imprezie. Przed budką dostępne będą kolorowe pisaki oraz inne akcesoria umożliwiające dekorację stron księgi wedle uznania. Oprócz albumu dostarczymy także różne rekwizyty do wykorzystania w budce – kolorowe peruki, okulary, sztuczne wąsy oraz kostiumy związane z tematyką wydarzenia.

Zachęcamy do kontaktu!

Chcąc skorzystać z usługi wynajmu fotobudki w Częstochowie, Katowicach bądź innym mieście na terenie Śląska, skontaktuj się z nami już dzisiaj. Z Foto4Fun Twoja impreza na pewno się uda i zostanie zapamiętana przez gości na długi, długi czas! Niskie ceny i wyśmienita zabawa gwarantowane!

Odwiedź nas!

Zabawa z Foto4Fun trwa!

Zaufali nam: