EN PL
Facebook

GreenBox - Warszawa, mobilne studio fotograficzne z tłem greenbox

Jeśli chcesz urozmaicić swoją imprezę, skorzystaj z naszej usługi GreenBox w Warszawie. To mobilne studio fotograficzne z tłem, które dostarczymy na Twój event, by zapewniło niezapomniane wrażenia gościom. Zabawa polega na robieniu zdjęć uczestnikom wydarzenia na zielonym tle, które na gotowych fotografiach zamieniane jest na dowolną scenerię pochodzącą z naszego katalogu lub dostarczoną przez Klienta. 

Nieograniczone możliwości doboru finalnego tła powodują, że usługa podoba się dorosłym i dzieciom. Warto ją zamówić na imprezę firmową lub promocyjną, wesele, wydarzenie sportowe lub kulturalne, festyn itp. GreenBox może być ciekawą alternatywą dla fotobudki lub jej atrakcyjnym uzupełnieniem. Dzięki niej Twoi goście otrzymają niebanalną pamiątkę z imprezy – zdjęcie, które uwieczni ich pobyt w miejscu, w którym nigdy tak naprawdę nie byli.

Na czym polega usługa GreenBox?

Usługa GreenBox opiera się na prostej technice fotograficznej, która polega na zamianie tła widniejącego na zdjęciu. Najpierw należy sfotografować osoby stojące przed dużym zielonym ekranem (tzw. green screen), a następnie w trakcie obróbki zdjęć wstawić wycięte postaci w wybrane wcześniej tło. Może być nim każda sceneria uwieczniona na zdjęciu, czyli np. tropikalna plaża, centrum metropolii, lodowiec, łąka, las, wesołe miasteczko, czy też luksusowe wnętrza pałacu. Warto wiedzieć, że dokładnie tę samą technikę wykorzystuje się w studiach filmowych podczas kręcenia znanych filmów fantasy lub science fiction. Zamiast budować kosztowną scenerię dla aktorów, tworzy się ją komputerowo i nakłada potem na zielone tło.

Studio fotograficzne GreenBox z tłem green screen oferowane przez nas w Warszawie daje wiele frajdy i sprawdza się na wielu imprezach o różnym charakterze. Przy okazji może być wykorzystane przez organizatorów imprez do różnorakich akcji promocyjnych np. poprzez umieszczanie na tle reklamowanego produktu bądź nazwy promowanej marki. 

Najlepsza zabawa z GreenBox w Warszawie 

Zainteresowało Cię mobilne studio fotograficzne GreenBox z tłem? Skorzystaj z naszych usług, w ramach których dostarczymy sprzęt na Twoją imprezę i zapewnimy profesjonalną obsługę. Wcześniej pomożemy wybrać tło najbardziej pasujące do charakteru wydarzenia oraz liczby osób w nim uczestniczących. Usługę świadczymy głównie w pomieszczeniach, ale przy zapewnieniu odpowiednich warunków można ją również zrealizować na otwartej przestrzeni. 

Dzięki GreenBox urozmaicisz każdy event i zapewnisz jego uczestnikom oryginalną pamiątkę ze spotkania. To świetne uzupełnienie modnej fotobudki, które sprawdza się równie dobrze jako osobna atrakcja. Wynajmij mobilne studio i zafunduj swoim gościom „podróż” do najodleglejszych zakątków świata lub wykorzystaj zabawę do celów promocyjnych i marketingowych. Skontaktuj się z naszą firmą z Warszawy, by uzyskać na ten temat więcej informacji. Mamy doświadczenie w obsłudze wielu imprez o różnym charakterze, dlatego chętnie podpowiemy Ci, jak wykorzystać studio fotograficzne podczas Twojego wydarzenia. 

Na Twojej imprezie również może stanąć mobilna stacja ładująca telefony - wynajem tego urządzenia na atrakcyjnych warunkach proponujemy klientom w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!

Zaufali nam: