EN PL
Facebook

Fotobudka na wesele do wynajęcia

Na pewno słyszałeś o fotobudkach i o tym, że w ostatnim czasie robią one zawrotną karierę na weselach. Otóż to – fotobudki stanowią fantastyczne urozmaicenie zabawy i ciekawą niespodziankę dla gości – szczególnie zaś dla tych, którzy dotychczas niestety nie mieli możliwości skorzystania z mobilnych kabin, w których można wykonać wymarzoną sesję zdjęciową samodzielnie lub z bliskimi. Ministudio fotograficzne umożliwia uwiecznienie chwil zabawy w towarzystwie bliskich. Na wszystkich fotografiach umieszczone będą imiona nowożeńców. Być może takie zdjęcia okażą się trafniejszą pamiątką z wesela niż klasyczne słodycze czy figurki? Z pewnością! I to nie tylko dla gości, bo także dla Pary, która otrzyma wszystkie fotografie na CD.

Impreza weselna

Co znajduje się w naszej ofercie?

Jako producent fotobudek oraz jedna z najczęściej wybieranych wypożyczalni mobilnych kabin fotograficznych w Gliwicach, Katowicach i całym Śląsku, a także Krakowie i Warszawie, możemy zaoferować w bardzo niskich cenach:

 • wynajem fotobudki w wymienionych miastach: Gliwice, Katowice, Kraków, Warszawa, Opole, Częstochowa
 • dowóz i montaż kabiny
 • fachową obsługę asystenta,
 • śmieszne akcesoria (kolorowe peruki, kapelusze, okulary, sztuczne wąsy, kostiumy),
 • wydruk wykonanych zdjęć w trzech różnych wariantach na wysokogatunkowym papierze fotograficznym,
 • wydruk kolorowy lub czarno-biały,
 • Księgę Gości – zdjęcia drukowane są w dwóch egzemplarzach, dzięki czemu goście któreś z nich mogą zabrać ze sobą, a drugie wkleić do albumu, który na koniec uroczystości zostanie wręczony nowożeńcom w formie podarunku i podziękowań od uczestników zabawy, dodatkowo na stronach księgi można dopisać kilka słów od siebie bądź wykonać rysunek,
 • ramki dedykowane Parze,
 • pendrive ze wszystkimi zdjęciami wykonanymi w trakcie wesela.


Oprócz wypożyczania fotobudek możemy zaoferować:

 • dostosowanie fotobudki do wydarzenia (150 zł) – automat możemy okleić w dowolny sposób, np. plakatami z fotografiami Państwa Młodych bądź inną grafiką, która wpisze się w charakter oraz oprawę estetyczną wesela,
 • Thank You Cards (100 zł) – możemy stworzyć kartki z podziękowaniami za przybycie i wspólną zabawę dla każdego z gości,
 • rozstawienie budki z kotarami (50 zł),
 • stworzenie magnesów na lodówkę (50 zł) – zdjęcia z fotobudki w postaci magnesów.

   
Zapraszamy dozapoznania się z naszą aktualną ofertą:
http://www.foto4fun.com.pl/oferta/fotobudka-na-wesele-do-wynajecia.html

Opinie naszych klientów

Poniżej przedstawiamy kilka opinie naszych Klientów, które otrzymaliśmy drogą mailową po wynajęciu przez nich naszej fotobudki na swoje wesele.

Ania & John

"Cześć Foto4Fun, Właśnie wróciliśmy z do domu z naszej podróży poślubnej i już na nas czekała płyta CD ze zdjęciami z fotobudki. Ogromnie dziękujemy!!! Fotobudka była prawdopodobnie najważniejszym punktem naszego wesela. W szaleństwie wieczoru nie udało nam się zapamiętać imienia Pana z obsługi Foto4FUn, ale był bardzo profesjonalny. Fotobudka została bardzo szybko i dyskretnie zainstalowana. Pan był miły i uprzejmy. Goście byli zachwyceni. Wiele ze zdjęć trafiło na ich profile na FB. dziękujemy jeszcze raz!!!!"

Magda & Maciek

"Chcemy podziękować za fotobudkę na naszym weselu. Człowiek z obsługi był bardzo przyjazny i namawiał Gości do wpisów w Księdze Gości. Dziękujemy! Fotobudka była warta każdych pieniędzy:)"

Ola & Sebastian

"Dziękujemy za fotobudkę na naszym wczorajszym weselu. Wielu Gości chwaliło pomysł, album jest fantastyczny. Nie mozemy się już doczekać wiadomości video."

Zaufali nam: