EN PL
Facebook

Jak działamy? Nasza usługa krok po kroku

W umówionym i zarezerwowanym terminie udostępniamy Państwu naszą fotobudkę. Zjawiamy się około pół godziny przed planowanym rozpoczęciem imprezy i rozkładamy urządzenie. Dokładnie sprawdzamy, czy wszystko dobrze i prawidłowo działa. Na miejscu zostawiamy jednego z naszych pracowników, który czuwa nad prawidłowym działaniem fotobudki i służy pomocą w kwestii jej obsługi.

Fotobudka na wesele w całym kraju

Nasza firma umożliwia wynajem oraz sprzedaż fotobudki na terenie całego kraju – jesteśmy dostępni w następujących lokalizacjach:

  • Kraków,
  • Katowice,
  • Gliwice,
  • Warszawa,
  • Częstochowa,
  • Opole.

Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych mieszkańców wymienionych miast, jak również okolicznych miejscowości.

Super zabawa z fotobudką

Prezentowana usługa umożliwia urozmaicenie każdej imprezy i stanowi zaproszenie do wspólnej zabawy, pełnej śmiechu i radości. Umożliwiamy wykonywanie nieograniczonej ilości zdjęć, a dodatkowo zapewniamy mnóstwo zabawnych gadżetów i rekwizytów. Dzięki nim każda fotografia może być unikalna i śmieszna.

Wynajmujemy fotobudki w korzystnej cenie – tanio i sprawnie udostępniamy nasze urządzenia. Po zakończeniu imprezy dostaniecie Państwo pendrive z wykonanymi zdjęciami. To doskonała pamiątka z odbytej imprezy. Możliwe jest późniejsze wywołanie fotografii i podarowanie ich gościom, którzy uczestniczyli w uroczystości.

Nasze fotobudki to świetna opcja na każdy event – doskonale rozbawią każdego gościa i sprawią, że wszyscy zapamiętają udział w imprezie.

Zaufali nam: