EN PL
Facebook

O nas

Krótko o nas...

Producent fotobudek zaprasza do skorzystania z atrakcyjnej oferty – wynajem i sprzedaż tylko u nas.

Działamy od 2012 roku, świadcząc usługi wynajmu fotobudek na rozmaite eventy i uroczystości, bez względu na ich rodzaj. Specjalizujemy się w niesieniu radości i rozkręcaniu imprez, dzięki unikalności oferowanych przez nas urządzeń. Fotobudka, videobudka czy gifbudka – wszystkie proponowane przez nas gadżety imprezowe gwarantują dobrą zabawę i mnóstwo śmiechu. Ich wynajem to stosunkowo nowy trend w naszym kraju, jednak zyskuje on popularność i sympatię każdego, kto choć raz miał okazję spróbować podobnych możliwości.

Wynajem w całym kraju – Kraków, Warszawa, Częstochowa, Gliwice, Katowice i Opole – tam znajdziesz nasze fotobudki

Udostępniamy nasze urządzenia w wielu miastach, gdyż mamy świadomość, że fotobudka może rozkręcić każdy event i jednocześnie otworzyć nowe możliwości jego przebiegu. Z użyciem fotobudek można organizować konkursy, upamiętnić śmieszne momenty oraz zapewnić gościom mnóstwo radosnej zabawy. To świetna propozycja na wesele czy urodziny, jak również na każdą inną uroczystość, której towarzyszy atmosfera radości i śmiechu.

Dlaczego warto skorzystać z fotobudki?

Prezentowana oferta cechuje się mnogością pozytywów, które w znaczący sposób wpływają na atrakcyjność fotobudek. Dzięki nim coraz więcej osób interesuje się fotobudkami i korzysta z ich nieograniczonych możliwości podczas organizowanych uroczystości. Wśród zalet z pewnością wymienić można następujące kwestie:

  • korzystna cena wynajmu oferowanych akcesoriów – nasze urządzenia udostępniamy tanio i na korzystnych warunkach,
  • gwarancja super zabawy na każdej imprezie,
  • możliwość posiadania pamiątki z odbytej uroczystości,
  • możliwość zareklamowania swojej firmy – fotobudki mogą być wykorzystane również w działaniach marketingowych,
  • urozmaicenie każdej uroczystości i nadanie jej unikalnego charakteru,
  • mnóstwo opcji aranżacji, przy użyciu rozmaitych wzorów i kolorów, tła oraz gadżetów i dodatków, zgodnych z tematem przewodnim danej imprezy i jej specyfiką.

Zaufali nam: