EN PL
Facebook

Gifbudka

W ostatnim czasie prawdziwą furorę na eventach promocyjnych zrobiły fotobudki. Zdecydowanie ułatwiały one rozkręcenie zabawy, a goście byli zachwyceni możliwością wydruku wykonanych fotografii od ręki. To w końcu wspaniała pamiątka! Dotychczas mogłeś mieć stuprocentową pewność, że na każdym evencie, na którym umieszczona zostanie fotobudka, nie ma czasu na chwilę nudy. Jednak nowy rok to nowe trendy, a fotobudka doczekała się konkurentki! Gifbudka, bo to o niej mowa, daje jeszcze więcej możliwości i właśnie dlatego zaczęła cieszyć się tak dużym zainteresowaniem miłośników zabawnych zdjęć. Chcesz się przekonać, dlaczego warto zdecydować się na gifbudkę na weselu? Dowiedz się więc, o co chodzi!


Gifbudka – o czym mowa?

Aby zrozumieć, dlaczego gifbudka robi furorę, na początek trzeba dowiedzieć się, czym są gify. Młodsze pokolenia doskonale wiedzą, że to ruchome obrazki złożone z kilku fotografii bądź krótkie nagrania, którymi możemy wymieniać się z bliskimi za pośrednictwem komunikatorów internetowych czy udostępniać na swoich profilach. Obecnie są one bardzo popularne na wszelkich portalach social media – Facebooku, Instagramie, Twitterze i wielu innych. W gifbudce goście eventu będą mogli stworzyć własne gify, czyli krótkie animacje składające się ze zdjęć wykonanych w krótkich odstępach czasu, a tym samym niebanalnie uwiecznić radosne chwile zabawy!


 

Jak działa gifbudka?

Przede wszystkim należy wspomnieć, że nazwa gifbudki może wprowadzać w błąd, ponieważ samo urządzenie ma niewiele wspólnego z tym, co wyobrażamy sobie, kiedy myślimy o budce. To zajmujące niewiele miejsca narzędzie umożliwiające fotografowanie kilku, a nawet kilkunastu osób na raz. Jak z niego skorzystać? Wystarczy ustawić się przed fotobudką tak, by obiektyw miał szansę nas uchwycić, solo bądź w towarzystwie bliskich, a następnie zrobić gif – tu można wykorzystać nieograniczone zasoby swojej wyobraźni i oczywiście możliwości fotobudki. Urządzenie wykona serię trzech fotografii, które następnie zostaną ze sobą połączone, tworząc ruchomy obraz. Teraz możesz podzielić się swoim dziełem na Facebooku, przesłać obrazek na pocztę e-mail lub po prostu zachować na pamiątkę. Gifbudka umożliwia bezpośrednie umieszczanie gifów na Facebooku w czasie rzeczywistym.

Dlaczego warto wybrać gifbudkę?

Przede wszystkim z myślą o gościach – nie dość, że będą mieli zagwarantowaną świetną zabawę, to dostaną możliwość samodzielnego stworzenia pamiątki z wesela, którą zabiorą ze sobą do domu. To doskonała alternatywa dla klasycznych podarunków – słodyczy, figurek czy innych drobiazgów, które również cieszą, ale nie aż tak! Aby urozmaicić zabawę przybyłym na wesele, można zadbać o zabawne rekwizyty do wykorzystania w trakcie sesji zdjęciowej – kolorowe peruki, maski, okulary, sztuczne wąsy i kostiumy.

Cena? W Foto4Fun zawsze bardzo tanio!

Jako producent fotobudek i gifbudek możemy zaoferować bardzo niskie ceny naszych produktów. Dotyczą one zarówno tych budek, które zostały przeznaczone na sprzedaż, jak i tych na wynajem. Cena może się wahać w zależności od dokładnego czasu użytkowania urządzenia. Ma ona związek także z lokalizacją, jako że doliczane są koszty transportu sprzętu. Nasze budki dostarczamy do takich miast jak: Warszawa, Kraków, Opole, Częstochowa, Gliwice, Katowice. Nasze usługi dostępne są na terenie całego Śląska. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do kontaktu!


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług:

/materialy/_upload/Foto4Fun_oferta.pdf

 

Zaufali nam: