EN PL
Facebook

Runmageddon – fotobudka z Ranault

Ekstremalne zdjęcia w błocie!

Runmageddon czyli ekstremalny bieg z przeszkodami to nie tylko wyścig, podczas którego trzeba pokonać wiele przeszkody w wodzie, błodzie i lodzie, ale też wspaniała impreza, na którym przybywają sportowcy i amatorzy z różnych stron Polski. Łączy ich pasja do sportu i akytnego spędzania czasu.  Organizatorzy wydarzenia zapewniają liczne atrakcje na rodzin uczestników, aby mieli co robić podczas, gdy zawodnicy zmagają sie z przeszkodami. W tym roku nasza fotobudka stanowiła jedną z takich atrakcji. Jeden z głównych sposorów firma renault przygotowała specjalną strefę dla namłodszych i nie tylko, gdzie można miło spędzić czas, a także wygrać nagrody biorąc udział w konkursie. W namiocie Renault czekają: fotobudka, malowanie twarzy, bański mydlane slackline – czyli przejście po linie oraz elektryczna deskorolka, na której można spróbować swoich sił.
Uczestnicy biegu bardzo chetnie po zakończeniu wyścigu odwiedzają naszą fotobudkę, aby uwiecznić czego udało im się dokonać, a także ile wysiłku ich to kosztowało. Z pewność wielu z nich chętnie będzie wracać wspomnieniami do tej imprezy, patrzac na swoje zdjęcia.
Za nami już 3 imprezy: górski Runmageddon w Myślenicach, Runmageddon we Wrocławiu oraz Runmageddon Silesia. Każda z tych imprez była inna, każda było dopasowana charakterem do miejsca, w którym się odbywała. Nam najbardziej przypadł do gustu Rumnageddon Silesia, który odbywał się na hałdzie w Gliwicach, można było się poczyć klimat kopalni i chodź pogoda nie dopisała (lało jak z cebra) impreza udało się super.
Przd nami jeszcze jeden Runmageddon w Wraszawie we wrześniu, zapraszamy wszystkich do odwiedzenie namiotu Renault i skorzystania z fotobudki.

Zaufali nam:

Foto4Fun
ul. Stawowa 4 lok. 12a 41-200 Sosnowiec

Obszar działania:
Śląsk (Katowice, Gliwice, Częstochowa), Kraków, Warszawa