EN PL
Facebook

Eventy

Skuteczna strategia marketingowa z naszymi kabinami fotograficznymi.

Fotobudka jest idealnym narzędziem pozwalającym promować różnego rodzaju wydarzenia i produkty.

Jak to działa?

Fotobudka to połączenie dobrej zabawy i skutecznej reklamy. Ustawiona na imprezie zrobi i wydrukuje zdjęcia Państwa Gości z dowolnym banerem reklamowym, które na długo po zakończeniu eventu będą przypominały miłe chwile i Państwa markę. Fotobudka służy także do promocji produktu w internecie.

Social media marketing

Nasze wolnostojące kabiny fotograficzne pozwalają Gościom imprezy przesyłać swoje zdjęcia w czasie rzeczywistym za pośrednictwem poczty elekronicznej oraz faceebook'a, dając tym samym możliwość dodatkowej reklamy.
Zdjęcia wykonane w fotobudce są dalej udostępniane wraz z Państwa logo, co zapewnia maksymalną widoczność marki bez dodatkowych kosztów.

Branding urządzenia

Fotobudka przyciąga wzrok, zwraca na siebie uwagę, obrendowana reklamą w doskonały sposób promuje sponsora, wystawcę gospodarza imprezy.

Cała powierzchnia urządzenia jest do Państwa dyspozycji w celach reklamowych.

Dodatkowo istnieje także możliwość branding tła, na którym wykonywane są zdjęcia.


NOWOŚĆ!

Wprowadziliśmy dodatkową reklamę dla Paśtwa firmy - MAGNESY NA LODÓWKĘ.
Zdjęcia drukowane przez fotobudkę są naklejane na kartonik z magnesem, dzięki temu każdy z Państwa Gości może w prosty sposób przyczepić zdjęcie do lodówki, a Państwo otrzymujecie większą powierzchnię reklamową.W celu uzyskanie wyceny zapraszamy do kontaktu http://www.foto4fun.com.pl/kontakt.html


Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług:

/materialy/_upload/Foto4Fun_oferta.pdf
Zaufali nam: