EN PL
Facebook

Ogólnopolskie kampanie fotobudkowe

Nasza firma chętnie podejmuje się ogólnopolskich kampani fotobudkowych, dzięki naszym licznym oddziałom w całym kraju możemy zaoferować bardzo korzystne warunki współpracy.

W październiku mieliśmy przyjemność brać udział w ogólnopolskiej kampani promującej Fundusze Norweskie dla Ministerstwa Rozwoju.
Zacznijmy od tego czym sa Fundusze Norweskie.
Są to śroki Norweskiego Mechanizmu Finansowego przyznawane w ramach bezzwotnej pomocy krajom, które przystąpiły do UE w latach 2004 oraz 2007. Środki przyznawane są przy 3 kraje: Norwegię, Islandię oraz Lichtenstein. W Polsce w oststnich latach wykorzystano już ponad 1 mld euro na różne projekty, w szczególności dotyczące ochrony środowiska, oszczędzania energii oraz kultury. Dla zainteresowanych więcej informacji mozna znaleźć na stronie: www.eog.gov.pl
Wrając do kampanii, MR postanowiło przybliżyć Polakom temat środków norweskich, ruszyły reklamy w telewizji i radiu, a także kampania promujących w najwiekszych polskich miastach. W kolejnych tygodniach na dworcach większych polskich miast było ustawiona scenografia przedstawijąca norewską zabudowę, a przd nią 3 nasze fotobudki wykonujące zdjęcia przechodniów w monidłach - którym były postać kobiety oraz meżczyzny w tradycynych norweskich strojach. Całą akcę wspomogała grupa kilkunastu animatorów, których prezentowali idę Funduszy Norweskich oraz zachęcali do pamiątkowego zdjęcia w fotobudce. Dodatkowo były również rozdawane przepyszne babeczki z flagami Norwegi, Islandi oraz Lichtensteinu, wystarczyło zgadnąć jakich to państw są flagi i można było otrzymać słodką niespodzianką. Na dworcu centralnym w Warszawie gościł również zespół Śląsk, ktróry współnie tańczył i fotografował się przedniami w naszych fotobudkach. Akcja cieszyła się wielką popularnością, nie tylko wśród polskich podróżnych, ale także wśród turystów, których nie brakowało w szczególności w Krakowie. Właśnie w Karkowie na dworcu głównym naszą fotobudkę odwiedziła przemiła argentyńsko- amerykańska para, która przyechała do Polski uczyc jeżyka angielskiego. Wizyta w naszej fotobdce była jedną z pierwszych rzeczy jaą zetkneliśmy po przylocie do Krakowa - tuż z lotniska przyjechali na Dworzec Główny, gdzie zostali zaproszeni do współnej zabawy przez ednego z animatorów. Byli wyraźnie miło zaskoczeni tą sytuacją, oby więcej takich dobrych wizytówke naszego kraju spotykało przybyłych turystów. My oczywiście cieszymy się, że nasze fotobudkowe zdjęcie pojedzie razem z nimi daleko w świat. Przstawiamy małą fotorealicję z akcji, gościliśmy na dworcach w warszawie, Gdyni, Krakowie oraz Wrocławiu.

Zaufali nam:

Foto4Fun
ul. Stawowa 4 lok. 12a 41-200 Sosnowiec

Obszar działania:
Śląsk (Katowice, Gliwice, Częstochowa), Kraków, Warszawa